KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13535521
nr 1353 5521
Johan Herder
(f. 1952), Sverige
Blandteknik, Oramat löst blad, ej signerad, "Akryl 3", bladets mått: 21x15 cm
Johan Herder, svensk konstnär född 1952.
Utrop:
400 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:25:16